Dolap Topluluğu

Şu tarihte değiştirildi Wed, 09 Aug 2023 şunda: 10:25 AM

Dolap Topluluğu nedir?

Dolap Topluluğu kullanıcılarımızın desteğini alarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak için kurulmuş bir topluluktur.

Bu toplulukta yer alan üyeler ise Dolap Elçileridir.


Bu elçiler yeni yüklenen ürün görsellerini Dolap kurallarına uymayanları oylayarak eleyebilirler. Elçiler haftalık belirli sayıda ürünü kontrolü sağladıklarında Dolap Elçisi rozeti kazanarak uygulama içinde daha görünür olma ayrıcalığına sahip olurlar.


Nasıl topluluk üyesi olabilirim?

Dolap Topluluğu'nun daha iyi bir deneyim sunabilmesi için deneyimli kullanıcılarımızın desteğini almaya özen gösterdik. Dolap elçisi olacak kullanıcılarımızı belirlemek için kriterlerimiz ise en az 6 aydır Dolap'ta olmak, platform dışına yönlendirme yapmamış olmak, şikayet edilen veya kapatılan ürünü olmamak ve satıcı kaynaklı satış iptalinin düşük olmasıdır.

Bu kriterleri sağlayan kullanıcılarımız otomatik olarak Dolap Elçisi olabilirler.


Dolap elçileri ürünleri neye göre kontrol ediyor?

Daha iyi bir alışveriş deneyimi için yüklenen ürünlerin Dolap uygulaması kurallarına uygun olması önceliğimiz. Bu nedenle hayvan satışı, alkol&tütün ürünleri, gıda, ilaç gibi kategorilerdeki uygunluğa göre kontrollerin yapılmasını bekliyoruz.


Ürün kontrol etmemin bana faydası ne?

Dolap Topluluğunda deneyimli kullanıcılarımızın desteğini almak bizim için çok önemli. Belirlenen koşulları yerine getiren kullanıcılarımız Dolap Elçi olarak rozetleri ile görünürlük kazanabilir.


Rozetimi korumak için ne yapmalıyım? Rozetimi kazandığımda ne kadar süre benim olacak?

Dolap Elçisi rozetini korumak için her hafta belirlenen sayıda ürün kontrolünü tamamlamış olman gerekiyor. Topluluktaki rozet sahipleri her hafta güncelleniyor.


İleride topluluk içinde daha farklı yenilikler/görevler olacak mı?

Başlangıçta yeni yüklenen ürünlerin kontrolü olarak başlayan Dolap Topluluğu'na ilerleyen aşamalarda yenilikler eklenecektir. 

Bu makale sizin için faydalı oldu mu?

Harika!

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Üzgünüz! Size yardımcı olamadık

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Bu makaleyi nasıl iyileştirebileceğimizi bize bildirin!

Nedenlerden en az birini seçin

Geri bildirim gönderildi

Çabanızı takdir ediyoruz ve makaleyi düzeltmeye çalışacağız