26 Haziran haftası resmî tatil süreci bilgilendirmesi

Şu tarihte değiştirildi Cum, 23 Haz, 2023 şunda: 1:57 PM

27 Haziran'da yarım gün olarak başlayan resmî tatille birlikte iş günlerinde gerçekleştirilen para transferi, sipariş tamamlanması ve sipariş gönderim işlemleriyle ilgili bilgilerin detayları aşağıdaki gibidir.


Para transferi

  • 26 Haziran Pazartesi, 10.00'dan önce gerçekleştirilen para transferi talepleri aynı gün 14.00-17.00 saatleri arasında banka hesaplarına yansıyacaktır.
  • 26 Haziran Pazartesi, 10.00'dan sonra ve haftanın kalan günlerinde gerçekleştirilecek para transferi talepleri, ilk iş günü olan 3 Temmuz Pazartesi günü, 14.00-17.00 saatleri arasında banka hesaplarına yansıyacaktır.


Sipariş tamamlanması

  • Alıcıların siparişleri kendilerinin onaylamasının konusunda resmî tatil nedeniyle herhangi bir değişim bulunmamaktadır.
  • Resmî tatil nedeniyle 26 Haziran Pazartesi gününden sonra otomatik olarak tamamlanacak olan siparişlerin onayı, ilk iş günü olan 3 Temmuz Pazartesi günü gerçekleşecektir.


Sipariş gönderimi

  • 27 Haziran Salı ve sonrasında haftanın diğer günleri, resmî tatil nedeniyle gönderim süresi içinde sayılmayacaktır.
  • 4 iş günü olan sipariş gönderim süresi 27 Haziran Salı günü ve sonraki günlere denk gelen siparişlerin bu tarihlere denk gelen süreleri, ilk iş günü olan 3 Temmuz Pazartesi gününden itibaren geri sayımına devam edecektir.


Kargo teslim süreleri

Resmî tatil nedeniyle oluşabilecek yoğunluk nedeniyle ilgili tarihler öncesinde ve sonrasında kargo teslim süreleri uzayabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bu makale sizin için faydalı oldu mu?

Harika!

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Üzgünüz! Size yardımcı olamadık

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Bu makaleyi nasıl iyileştirebileceğimizi bize bildirin!

Nedenlerden en az birini seçin

Geri bildirim gönderildi

Çabanızı takdir ediyoruz ve makaleyi düzeltmeye çalışacağız