Siparişim ne zaman gönderilir?

Şu tarihte değiştirildi Çrş, 29 Mayıs şunda: 4:27 PM

Siparişini verdikten sonra satıcının siparişini göndermesi için 4 iş günü süresi vardır. Satıcı ürünü kargoya verdikten sonra gönderici ve alıcı adreslerine bağlı olarak siparişin sana birkaç gün içerisinde ulaşır.

  • Sipariş vermeden önce ve sonra satıcıyla yorumlar aracılığıyla iletişime geçerek siparişini ne zaman kargolayacağı hakkında bilgi vermesini isteyebilirsin.
  • Siparişin kargoya verildikten sonra kargo takip numarası ile siparişinin nerede olduğunu ve tahmini teslim tarihini kargo firması aracılığıyla takip edebilirsin. Kargo takip numaranı bulamazsan Hesabım > Aldıklarım > Sipariş seçimi adımlarını izleyerek kargo takip numarasına ulaşabilir veya "Kargom nerede?" butonuna tıklayabilirsin.
  • Eğer satıcı 4 iş günü içinde siparişini kargolamazsa satıcı ile iletişime geçerek siparişi ne zaman kargolayabileceğini sorabilir ya da dilersen siparişini iptal edebilirsin.

Not: 30 gün boyunca kargolanmayan ve alıcı tarafından iptal edilmeyen siparişler Dolap tarafından otomatik olarak iptal edilir ve ücretin, siparişin gerçekleştirildiği banka hesabına iadesi için işlem başlatılır.


Siparişin gönderilmediyse veya satıcıdan herhangi bir cevap alamıyorsan "Süresi içinde gönderilmeyen siparişin iptali" makalemizi okuyabilirsin.

Bu makale sizin için faydalı oldu mu?

Harika!

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Üzgünüz! Size yardımcı olamadık

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Bu makaleyi nasıl iyileştirebileceğimizi bize bildirin!

Nedenlerden en az birini seçin

Geri bildirim gönderildi

Çabanızı takdir ediyoruz ve makaleyi düzeltmeye çalışacağız