Peşin fiyatına taksit kampanyası

Şu tarihte değiştirildi Mon, 09 Oct 2023 şunda: 04:24 PM

Anlaşmalı bankalarla takside izin verilen kategorilerde peşin fiyatına taksit kampanyasından yararlanabilirsin!


Kampanya kapsamında Bonus, CardFinans, Maximum, Axess, Paraf, Bankkart ve World'e özel peşin fiyatına taksit kampayalarından yararlanılabilir.


BONUS'A ÖZEL PEŞİN FIYATINA 3 TAKSİT!

 • 31 Ekim 2023 tarihine kadar Trendyol'da ve Trendyol uygulaması içerisinde yer alan Dolap'ta yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 3 taksit, 3000 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunulacaktır.
 • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Shop&Fly, Miles&Smiles, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, TEB Bonus Business, Şeker Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, Türkiye Finans Happy Business Card dahildir.
 • American Express kartlar dahil değildir.
 • Kampanyaya ek kartlar dahildir.
 • Trendyol ve Garanti BBVA kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyalardan faydalanmak için ödeme esnasında 3 veya 6 taksit seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir.
 • Trendyol uygulaması içerisinde yer alan Dolap'ta yapılan alışverişlerde kampanya geçerlidir.
 • Kampanya, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından taksit yasağı kapsamında yer almayan ürünlerde geçerlidir. BDDK’nın taksit kısıtlamaları gereğince; basılı ve külçe halinde olmayan kuyumla ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya harcamalarında (video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 TL’nin üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet harcamalarında 6 ay, mobilya, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) ve fiyatı 5.000 TL’nin altında olan televizyon harcamalarında 9 ay, bilgisayar harcamalarında 12 taksit sınırı bulunmaktadır.

CARDFİNANS'A ÖZEL PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT!

 • Kampanya kapsamında, 31 Ekim 2023 tarihine kadar QNB Finansbank POS’undan CardFinans’ınızla yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 3 taksit fırsatı sunulacaktır.
 • Vade farksız taksitler, taksit kısıtı olmayan ürünlerde geçerlidir.
 • ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Trendyol'un sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgiyi www.trendyol.com sitesinde bulabilirsiniz. QNB Finansbank A.Ş’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında trendyol.com’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler trendyol.com’un müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
 • Bu kampanya QNB Finansbank A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. QNB Finansbank A.Ş. kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar. Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.


MAXIMUM'A ÖZEL PEŞİN FİYATINA 3 VEYA 6 TAKSİT!

 • 31 Ekim 2023 tarihine kadar İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard, Maximum Pati Kart, Maximum Genç Kart) ile yapacağınız 500 TL ve üzeri taksitli alışverişlerinizde peşin fiyatına 3 taksit fırsatı ve 3000 TL ve üzeri alışverişlerinize peşin fiyatına 6 taksit fırsatı sunulacaktır.
 • Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanya, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından taksit yasağı kapsamında yer almayan ürünlerde geçerlidir. BDDK’nın taksit kısıtlamaları gereğince; basılı ve külçe halinde olmayan kuyumla ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya harcamalarında (video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 TL’nin üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet harcamalarında 6 ay, mobilya, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) ve fiyatı 5.000 TL’nin altında olan televizyon harcamalarında 9 ay, bilgisayar harcamalarında 12 taksit sınırı bulunmaktadır.
 • Bu kampanya İş Bankası A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. İş Bankası A.Ş. kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar. Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır. Trendyol uygulaması içerisinde yer alan Dolap'ta yapılan alışverişlerinde kampanya geçerlidir.


AXESS'E ÖZEL PEŞİN FİYATINA 3 VEYA 6 TAKSİT!

 • 31 Ekim 2023 tarihine kadar, Trendyol’dan yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 3 taksit ve 3000 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 6 taksit sunulmaktadır.
 • Kampanyadan Axess, Wings, Axess Business, Wings Business, Free ve Bank O’Card Axess kartları yararlanabilir.
 • Kampanyaya Trendyol Dolap uygulamasından yapılacak alışverişler dahildir.
 • Trendyol Cüzdan bakiyesiyle ya da ödeme sayfasında Trendyol Cüzdanım ile öde seçenekleriyle yapılan işlemlerde kampanya geçerli değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Bu kampanya Akbank T.A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Akbank T.A.Ş. kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar. Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.


PARAF'A ÖZEL PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT!

 • 01-31 Ekim tarihleri arasında www.trendyol.com.tr ve mobil uygulamasından tek seferde yapılacak alışverişlerde peşin fiyatına 3 taksit imkanı sunulacaktı
 • Kampanyadan faydalanmak için ödeme esnasında 500 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksitin seçilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya ilişkin geriye dönük yararlandırma ve değişiklik yapılmayacaktır.
 • Kampanya Paraf POS’undan yapılan işlemlerde geçerli olacaktır.
 • Trendyol uygulaması içerisinde yer alan Dolap'ta yapılan alışverişlerde kampanya geçerlidir.
 • Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ, sanal ve ek kartlar kampanyadan faydalanabilecektir.
 • BDDK tarafından yayınlanan kredi kartları taksit sınırlaması kapsamında, satılan ürünlere göre taksit geçerli olmayabilir veya taksit sayıları değişiklik gösterebilir. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.


BANKKART'A ÖZEL PEŞİN FİYATINA 3 VEYA 6 TAKSİT!

 • 31 Ekim 2023 tarihine kadar Bankkart'ın kredi kartı özelliği ile tek seferde yapılacak 500 TL ve alışverişlerinizde vade farksız 3 taksit, 3000 TL ve üzeri alışverişlerinizde vade farksız 6 taksit fırsatından faydalanabilirsiniz.
 • Taksit özelliği olan Bankkart ve Bankkart Başak kart sahipleri taksit fırsatından faydalanabilecektir.
 • Kampanyaya ilişkin geriye dönük yararlandırma ve değişiklik yapılmayacaktır.
 • Kampanya Bankkart POS’undan yapılan işlemlerde geçerli olacaktır.
 • Bu kampanya T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar. Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Kampanya, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından taksit yasağı kapsamında yer almayan ürünlerde geçerlidir. BDDK tarafından yayınlanan kredi kartları taksit sınırlaması kapsamında, satılan ürünlere göre taksit geçerli olmayabilir veya taksit sayıları değişiklik gösterebilir. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Trendyol uygulaması içerisinde yer alan Dolap'ta yapılan alışverişlerde kampanya geçerlidir.

WORLD'E ÖZEL PEŞİN FİYATINA 3 VEYA 6 TAKSİT!

 • Kampanya kapsamında, 31 Ekim 2023 tarihine kadar Trendyol’da ve Trendyol uygulaması içerisinde yer alan Dolap’ta World POS’ları üzerinden tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişler için vade farksız 3 taksit, 3000 TL ve üzeri alışverişler için vade farksız 6 taksit sunulacaktır.
 • Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka ve Anadolubank Worldcard'lar dahildir.
 • Kampanya sadece World Üye İşyerleri’nde Yapı Kredi Bankası POS’larında geçerlidir.
 • Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
 • Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerleri’ndeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.
 • BDDK tarafından yayınlanan kredi kartları taksit sınırlaması kapsamında, satılan ürünlere göre taksit geçerli olmayabilir veya taksit sayıları değişiklik gösterebilir.

Bu makale sizin için faydalı oldu mu?

Harika!

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Üzgünüz! Size yardımcı olamadık

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Bu makaleyi nasıl iyileştirebileceğimizi bize bildirin!

Nedenlerden en az birini seçin

Geri bildirim gönderildi

Çabanızı takdir ediyoruz ve makaleyi düzeltmeye çalışacağız