Dolap Bakiyem

Şu tarihte değiştirildi Çrş, 5 Tem, 2023 şunda: 11:33 AM

Dolap bakiyesi, sattığın ürünlerden elde ettiğin kazancının biriktiği yerdir. Siparişin tamamlandıktan sonra elde ettiğin kazancın, 4 iş günü sonra otomatik olarak banka hesabına aktarılır.


7 Temmuz 2022 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun ile getirilen değişiklik ve kısıtlamalar nedeniyle yeni düzenlemelere uygun olarak Dolap bakiye kullanımında bazı değişiklikler gerçekleştirdik.


Neler değişti?

1 Nisan 2023 tarihinden itibaren Dolap bakiyen ile alışveriş yapamayacaksın ancak dilediğin kadar öne çıkarma satın alabilirsin.


Öne çıkarma satın almamın benim için faydası ne?

Öne çıkarma ile birlikte ürünlerin daha fazla görünürlük kazanır. Bu görünürlük ile daha fazla kişiye ulaşarak satışlarını arttırabilirsin. Detaylı bilgi almak için "Öne çıkar, hızlı sat!" makalemizi okuyabilirsin.


Para transferi için 4 iş günü beklemek zorunda mıyım?

Hayır, onaylanmış kazancını 4 iş günü beklemeden de banka hesabına aktarmaya devam edebilirsin. Bu karar tamamen sana ait.


Paramın otomatik olarak transferini durdurabilir miyim?

İlgili kanun çerçevesinde bu mümkün değil. Transfer etmediğin kazancın 4 iş günü sonra otomatik olarak banka hesabına aktarılır.

Bu makale sizin için faydalı oldu mu?

Harika!

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Üzgünüz! Size yardımcı olamadık

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Bu makaleyi nasıl iyileştirebileceğimizi bize bildirin!

Nedenlerden en az birini seçin

Geri bildirim gönderildi

Çabanızı takdir ediyoruz ve makaleyi düzeltmeye çalışacağız